Başkan Özlü Mesai Arkadaşlarıyla Bayramlaştı       

Başkan Özlü Mesai Arkadaşlarıyla Bayramlaştı       
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.06.2024
Düzenleme: 20.06.2024 18:22
1
A+
A-

 

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Kurban Bayramı öncesi, mesainin son gününde hep birlikte güzel işlere imza attığı ekip arkadaşlarıyla bayramlaştı.

Başkan Özlü, Kurban Bayramı tatili öncesinde mesai arkadaşlarıyla bir araya geldi. Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, önce Belediye Meclis Salonu’nda belediye ana binasında çalışan mesai arkadaşlarıyla, daha sonra da Ovacık Mahallesi’ndeki belediye yerleşkesinde görevlerini icra eden Fen İşleri, Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler, Makine İkmal Bakım ve Onarım ve İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlükleri’nde çalışan mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı. Bayramlaşma programına Başkan Özlü’nün yanı sıra meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personelleri katıldı.

“BU BAYRAM DUALARIMIZ FİLİSTİN’İN REFAHI İÇİN OLSUN”

Başiskele’nin geleceği ve halkı için büyük bir özveri ile çalışan mesai arkadaşlarına yaptıkları güzel işlerden dolayı teşekkür eden Başkan M. Yasin Özlü, bayramların öneminden bahsederek birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı verdi.

Başiskele’de hep birlikte güzel işlere imza attığı mesai arkadaşlarına hitaben yaptığı konuşmada, arkadaşlarının bayramını tebrik ederken Filistin’i de unutmayarak şunları söyledi:

“Rabbimiz bizlere hep birlikte sağlıkla bir bayrama daha ulaşmayı nasip etti. İnşallah bu hafta sonu pazar günü Kurban Bayramı’mızı idrak edeceğiz. Ailelerimizle sağlıklı, huzurlu, kazasız belasız bir bayram tatili geçirmenizi Cenab-ı Hakk’tan diliyorum. Tabii biz ülkemizde bayramı yaşarken dünyanın başka bir tarafında özellikle şu ara Gazze’de, bizim din kardeşlerimiz, terör devleti İsrail tarafından düzenlenen katliamla adeta soykırıma uğruyor. Bu bayram inşallah Filistin’de kalıcı bir çözümün ve barışın sağlanmasına vesile olsun. Bayram günlerinde edeceğimiz dualarda Filistin’i unutmayalım.”

“YENİ DÖNEMDE DAHA GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”

Hep birlikte 5 yılı aşkın bir süredir Başiskele’de hep birlikte güzel işler yaptıklarını vurgulayan Başkan Özlü, “31 Mart’ta yapılan seçimlerle milletimizin teveccühüyle

Rabbimiz tekrar bize burada sizlerle beraber, bu dönemde hizmet etme görevini verdi. Zor dönemler geçirdik. Geride kalan son 5 yılda ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği zorlu sınamalarda, Rabb’im bizlere yardım etti. Hep birlikte Başiskele Belediyesi olarak bir fark ortaya koyarak bu dönemi geçirdik. Bunda hepimizin çok büyük emeği var, çok büyük desteği var. Bu iş bir ekip işi. Herkes kendi işini iyi yaparsa ortaya iyi yapılan işlerin toplamında güzel işler çıkıyor. Bunu yaparken mutlaka eksiklerimiz vardır. Bu yeni dönemde inşallah daha güzel işler yapmak eksiklerimizi gidermek için hep birlikte çalışacağız.” diye konuştu.

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN EKİBİNE TEŞEKKÜR

“Her anımız aslında bu şehir için. Bir karar veriyoruz ve bu kararları yerine getirirken geleceği düşünüyoruz.  Bir şeyleri yaparken aslında amacımız gelecek nesillere güzel bir miras bırakmaktır. Hep birlikte verdiğimiz birçok kararla şehrin geleceğini kurarken daha yaşanılacak bir şehri çocuklarımıza miras bırakmış olacağız. Bu anlamda buradaki herkes, temizlik işçisinden tutun en tepedeki başkan yardımcısına, başkana kadar herkes bu bakış açısıyla, bu vizyonla meseleye bakması lazım. Ben tekrar yaptığınız katkılardan dolayı hepinize tek tek çok teşekkür ediyorum. İnşallah dün olduğu gibi, bugün ve yarın da güzel işlerin en güzellerini Başiskele’mizde yapmaya, milletimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Dün olduğu gibi inşallah yarın da Allah bize güzel işler yapmayı nasip eylesin.”

Başkan Özlü konuşmasının sonunda bayramın 2. Günü (17 Haziran Pazartesi)  saat 11.00’da Barbaros Semt Meydanı’nda yapılacak geleneksel bayramlaşma törenine de belediye personelini davet etti.

Başkan Özlü daha sonra mesai arkadaşlarıyla tek tek tokalaşarak bayramlaştı ve günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.