Karamürsel Kızderbent’te çok amaçlı salonun temeli atıldı

Karamürsel Kızderbent’te  çok amaçlı salonun temeli atıldı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 28.02.2023
6
A+
A-

 

Karamürsel’in Kızderbent Mahallesi’nde yapımına başlanan çok amaçlı salonun temel betonu atıldı

 

 

 

Şehir merkezleri kadar kırsal mahallelerin de gelişimine önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sosyal ihtiyaçlarına yönelik projeler üretmeye devam ediyor. Kentin pek çok noktasında kültür merkezi ve çok amaçlı salon inşa eden Büyükşehir, Karamürsel’in Kızderbent Mahallesi’ne çok amaçlı salon inşa etmeye başladı. Bu kapsamda salonun temel betonunun döküm işlemi gerçekleştirildi.

 

770 METREKARE ALAN ÜZERİNE İNŞA EDİLİYOR

Karamürsel Kızderbent’te vatandaşlarının sosyal ihtiyaçları düşünülerek Yapı Kontrol Dairesi ekipleri tarafından çok amaçlı bir salon projelendirildi. Bünyesinde konferans, kongre, düğün gibi organizasyonların gerçekleştirilmesine imkan verecek çok amaçlı salon, 770 metrekare alan üzerine yapılacak. Yapının çok amaçlı düğün salonu 600 metrekare, süpürgeli saha betonu 510 metrekare olarak planlandı. Çok amaçlı salonda düğün salonu, sahne, gelin odası, kulis, bay ve bayan tuvaletleri yer alacak.

 

360 GÜNDE TAMAMLANACAK

Kızderbent’te yapılacak çok amaçlı salonun 360 takvim gününde bitirilmesi planlandı. Çalışmalar kapsamında; çelik çatı, kent çatı örtüsü, alçıpan asma tavan laminant kapı, zemin sap ve seramik, tuğla cephe kaplaması alüminyum doğrama malzemeleri kullanılarak yapılacak. Mekanik sistemleri için VRF klima tesisatı temiz su, pis su tesisatı vitriye armatür sıcak su hattı çalışmaları yapılırken aydınlatma UPS yangın kontrol sistemi güvenlik için kamera sistemi ve gerekli mekanik tesisat ve elektrik dahil tüm tesisat malzemeleri kullanılacak.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.