Genc-i Âlâ’nın Sporcuları Bu Kez Masada Kazandı

Genc-i Âlâ’nın Sporcuları Bu Kez Masada Kazandı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.01.2023
6
A+
A-

Başiskele Belediyesi tarafından açılan Kış Spor Okulları’nda eğitim gören yetenekli sporcular başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Gölcük Belediyesi, Gölcük Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Güzergah İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Derneği iş birliğiyle 28-29 Ocak tarihleri arasında Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu’nda Güzergah Gençlik Merkezi 4. Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi.

Başiskele’de spora ve sporcuya verdiği destekle kentin âlâ gençlerine büyük katkılar sunan Başiskele  Belediyesi, Genc-i Âlâ Gençlik Modeli kapsamında açtığı spor okullarıyla geleceğin sporcularını yetiştiriyor. Yaz ve kış spor okulları olarak geleceğin hazinesi çocukların ve gençlerin istedikleri spor branşlarda uzman eğitmenler rehberliğinde spor yapmalarına imkân verilirken, Kocaeli’de düzenlenen spor organizasyonlarına da katılarak spor okullarının meyveleri toplanıyor.

Başiskele Belediye Spor Kulübü bünyesinde sporcu lisansları çıkarılan yetenekli gençler, karateden sonra masa tenisinde de iddialı olduklarını gösterdiler.  Güzergah Gençlik Merkezi 4. Masa Tenisi Turnuvası’nda Gençler Kategorisi’nde Yiğit Genç ve Minik Erkekler Kategorisi’nde Ömer Ayvenli rakiplerini tek tek yenerek finale yükseldiler. Heyecanlı ve çekişmeli geçen final maçlarında centilmence mücadele veren Genc-i Âlâ’nın yetenekli masa tenisçileri, 2. olarak gümüş madalya almaya hak kazandılar.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.