Selda Yavuz Hanımefendi, 13 Ailenin Misafiri Oldu

Selda Yavuz Hanımefendi, 13 Ailenin Misafiri Oldu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.03.2024
5
A+
A-

 

Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz Hanımefendinin öncüsü oldukları “Gönülden Gönüle” projesiyle, toplumun dezavantajlı kesimini oluşturan şehit ve gazi aileleri, engelli, hasta ve yaşlılar, öksüz ve yetim çocuklar ile ekonomik yoksunluk içinde bulunan aileler evlerinde ziyaret edilmeye devam ediyor.

Anne şefkati ile projeyi devam ettiren Selda Yavuz Hanımefendi, ziyaret ettiği ailelerin hem gönlünü alıyor hem de ihtiyaç ve sorunları yerinde görüp, çözüm üretiyor.

Bugün de ziyaretlerine Körfez ilçesinde devam eden Selda Yavuz Hanımefendi, bu kapsamda Güney Mahallesinde 2 yaşlı, 2 engeli, 1 öksüz ve 8 ihtiyaç sahibi olmak üzere toplam 13 aileyle bir araya geldi.

Ailelerin her biriyle yakından ilgilenerek dertleriyle dertlenen ve derman olan Bayan Yavuz, yapılması gerekenlerin ilgili birimlere iletileceğini, sürecin takipçisi olacağını ve kimsesizlerin kimi olmaya devam edeceklerini belirtti.

Mahallede karşılaştığı vatandaşlarımız ve çocuklarımıza da zaman ayıran onlarla bir süre hasbihal eden Selda Yavuz Hanımefendi, kendisini heyecanla karşılayan çocuklara da hediyeler vererek onları sevindirdi.

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.