REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.04.2023
5
A+
A-

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ile birlikte Körfez’de vatandaşlarla bir araya geldi.  Çakır, son 20 yılda Çevre ve Şehircilik anlamında Kocaeli’ye 32,8 milyar TL’lik yatırım yapıldığını söyledi

 

 

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında hafta sonu Körfez’deydi. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve İlçe Başkanı Nurettin Okutan ile birlikte Körfez’de cadde cadde dolaşan, esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Çakır, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için destek istedi.

 

LAF ÜRETMİYORUZ, İŞ ÜRETİYORUZ

Türkiye’nin 20 yılda öneml

i kazanımlar elde ettiğin, Kocaeli’nin ve Körfez’in de gerek hükümet gerekse yerel yönetimler tarafından daha yaşanabilir bir k

ent haline geldiğini belirten Çakır, “Vatandaşlarımızın teveccühünden de bunu görmek bizleri mutlu ediyor. Yapacağız-edeceğiz edebiyatı yapmıyoruz. Çünkü lafla değil, icraatla görev yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

32,8 MİLYAR TL’LİK YATIRIM

Çakır, Kocaeli’nin dört bir yanında önemli projelerin hayata geçirildiğini belirterek, “Sadece Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız 2002-2023 yılları arasında millet bahçeleri, stadyum, konutlar ve ticaret merkezleri gibi bir çok projeyi Kocaelimize kazandırdı. Yaklaşık 32,8 milyar TL’lik yatırım” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.