Özel Atakent Cihan Hastanesi’ne yeni müdür

Özel Atakent Cihan Hastanesi’ne yeni müdür
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.12.2023
132
A+
A-

Özel Atakent Cihan Hastanesi’nin Kurumsal Pazarlama Müdürü Hazan Taştaner oldu
Kocaeli’de birçok özel hastanede görev alan Hazan Taştaner, Özel Atakent Cihan Hastanesi’nin Kurumsal Pazarlama Müdürü oldu. Kentimizde uzun

yıllar ilaç sektöründe çalıştıktan sonra Konak Hastanesi ile göreve başlayan Hazan Taştaner, sağlıkta kurumsal iletişim ve pazarlama sürecimi Gebze Medical Park Kurumsal Tanıtım Müdür Yardımcısı ,Medar Hastaneleri lansman dönemiyle birlikte Gebze Medar’ın Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü süreçlerini yürüttü.
KURUMSAL PAZARLAMA MÜDÜRÜ OLDU
Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Halkla İlişkiler Müdürü olarak devam eden Taştaner, sonrasında Kartepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kapama kararı alması ile birlikte Özel Atakent Cihan Hastanesi’nde Kurumsal Pazarlama Müdürü oldu.
HEKİM TRASFERLERİ
Taştaner, Akkurtlar Grubun, hekim transferleri ve özellikli cihaz yatırımları ile birlikte sahada tanıtım sürecini yürütmekte. Özellikle prostatta ileri cerrahi kapalı prostat cerrahisi ThuLEP yöntemi ve varislerde de estetik varis tedavisi ile fizik tedavi alanında Tecar Terapi ve Robotik Hillterapi tanıtım süreçlerini yürütecek.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.