Körfez’de ‘ara tatil’ şenlik havasında geçti

Körfez’de ‘ara tatil’ şenlik havasında geçti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.01.2023
Düzenleme: 29.01.2023 00:28
21
A+
A-

 

Körfez Belediyesi tarafından çocuklar için ara tatil tam bir şenliğe dönüştürüldü. Son olarak ‘Burak Abi ve Çocuk Şarkıları’ ile çocuklar doyasıya eğlendi

 

 

 

Körfez Belediyesi tarafından çocuklar için ara tatil tam bir şenliğe dönüştürüldü. Hafta boyunca çocuklar için Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde bir çok aktivite gerçekleştirildi. Tiyatro gösterilerinden sinemaya, interaktif masal anlatımından, gösterilere kadar bir çok etkinliğin yer aldığı şenliklerin son programı Burak Abi ile Çocuk Şarkıları oldu.

 

BURAK ABİ İLE EĞLENDİLER

TRT Çocuk’ın sevilen programı Burak Abi ve Çocuk Şarkıları’nı dinlemek ve eğlenmek için Tütünçiftlik Kültür Merkezi’ne gelen çocuklar, güzel biri gün geçirdi. Burak Abi’lerinin eşliğinde sevilen şarkılar ile doyasıya eğlenen çocuklar, halay da çekti, ellerindeki Türk bayrakları ile ezgilere eşlik de etti.

 

BAŞKAN SÖĞÜT, “BİZ DE MUTLU OLUYORUZ”

Programa Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan da katıldı. Çocukların gösterilerini izleyen ve kısa da bir selamlama konuşması yapan Başkan Söğüt, “Sizleri mutlu ve eğlenirken görmek bizleri de mutlu ediyor. İyi tatiller çocuklar” dedi. Çocuklar da hep birlikte ‘Teşekkürler Şener Amca’ diye seslendi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.