KARTEPE BELEDİYESİ ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI

KARTEPE BELEDİYESİ ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 02.02.2023
Düzenleme: 02.02.2023 10:00
8
A+
A-

Kartepe Belediyesi Şubat Ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında yapıldı. Meclis toplantısında 10 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. 

Kartepe Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında meclis salonunda gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 10 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Meclis gündeminde yer alan Sözleşmeli personel ücretlerinin belirlenmesi, Derbent, Uzuntarla ve İbrikdere Mahallesi sınırları içerisinde hazırlanan uygulama imar planı değişikliği, Arslanbey Mahallesi uygulama imar planı değişikliği ek süre talebi, Plan hükmü teklifi ek süre talebi oy birliği ile kabul edildi.

 

KOMİSYONA HAVALE EDİLDİ

Meclis gündeminde yer alan 2023 yılı aylık maktu fazla çalışma ücreti, Disiplin Amirleri Yönetmeliği, Kartepe Belediyesi’ne ait Ataşehir Mahallesinde bulunan binanın 1 yıl süre ile Ataşehir Aile Sağlığı Merkezi olarak kullanılmak üzere Kartepe İlçe Sağlık Müdürlüğüne bedelsiz olarak tahsisi oy birliği ile kabul edilirken, Uzuntarla ve Maşukiye Mahalleri uygulama imar planı değişikliği ve İşyeri ruhsatı alan tespiti maddeleri İmar Komisyonu’na havale edildi. Mart ayı meclis toplantısı ayın birinde saat 10.00’da yapılmasına karar verildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.