Haydi Derince, Şimdi Dayanışma Zamanı

Haydi Derince, Şimdi Dayanışma Zamanı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.02.2023
15
A+
A-

Derince Belediyesi’nden yapılan açıklamada afetten etkilenerek ilçeye gelen depremzedeler için giyim bağışlarının kabul edileceği belirtildi

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizde derin acılar yaşatan depremin ardından bölgede yaralar sarılmaya devam ediyor. Bu süreçte bölgedeki depremzedeler aralarında Kocaeli’nin de bulunduğu pek çok ile tahliye edilirken, Derince ilçesi de afetten etkilenen vatandaşları misafir ediyor.  Depremin ilk anı itibarıyla adeta seferberlik ilan eden Derince Belediyesi, ilçeye gelen depremzedeler için yeni bir kampanya daha başlattı.

 

GİYİM BAĞIŞLARI YAPILIYOR

Derince Belediyesi’nden yapılan açıklamada afetten etkilenerek ilçeye gelen depremzedeler için kışlık giyim, iç giyim, battaniye, bebek bezi ve kışlık ayakkabıdan oluşan giyim bağışlarının Deniz Mahallesi’nde yer alan Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde kabul edileceği belirtildi. Ayrıca yapılan açıklamada yardımda bulunmak isteyen vatandaşların 239 0 444 numaralı hat ile iletişim sağlayabileceği ve sadece yeni ürünlerin kabul edileceği ifade edildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.