Gölcük Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Tamamlandı

Gölcük Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Tamamlandı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.01.2023
7
A+
A-

 

 

Gölcük Belediyesi tarafından 5 bin m2 alanda yapımı tamamlan Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, yakın zamanda can dostlarının kullanımına sunulacak.

 

Gölcük Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, kısa bir süre içinde can dostlarının kullanımına açılmaya hazırlanıyor. İhsaniye Stat Caddesi’nde, 5 bin m2 alanda yer alan projede; klinik, kafeterya binaları, otopark ve köpek evleri tamamlandı. Çevre düzenleme çalışmaları devam eden proje; bina içi malzeme ve kliniklerde kullanılacak cihazların temin edilmesi ile tamamen hazır hale gelecek.

 

PROJEDE NELER VAR?

Gölcük’te sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanacağı projede; sokak hayvanları için klinik binası, kedi ve köpekler için sahiplendirme ve tedavi alanları, kafeterya, oturma alanları, çocuk oyun parkı, yapay gölet ve ağaçlandırılan alanlar yer alacak.

 

SOKAK HAYVANLARININ HER İHTİYACINI KARŞILAYAN TESİS

Can dostlarının ihtiyaçlarını karşılayacak merkezin yakın zamanda hizmete gireceğini söyleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Gölcük Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde; hastalanan, yaralanan sokak hayvanlarını tedavisi, kısırlaştırma işlemleri yapılacak. Saldırganlık gösteren sokak hayvanları da yine merkezimizde rehabilite edilecekler. Kedi ve köpek sahiplenmek isteyen hemşehrilerimize de yardımcı olacağız. Projemize destek olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç.Dr. Tahir Büyükakın’a ve emeği geçenlere teşekkür ediyor, ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.