Dilovası’nda Arda Gür Tavşancıl Mahallesi’ne aday

Dilovası’nda Arda Gür Tavşancıl Mahallesi’ne aday
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.03.2024
Düzenleme: 25.03.2024 00:08
18
A+
A-

Dilovası Tavşancıl Mahallesi’nin sevilen gençlerinden Arda Gür, muhtar adaylığını açıkladı. Gür, Tavşancıl’a eski itibarını kazandıracağını söyledi.

Yerel seçimler yaklaşırken sadece belediyelerde değil, muhtarlıklarda da ciddi bir heyecan ve yarış söz konusu. Dilovası’nın en kalabalık ve gelişmiş mahallelerinden Tavşancıl’da da muhtarlık yarışı heyecanlı ve iddialı geçecek gibi görünüyor. Mahallenin sevilen gençlerinden Arda Gür de muhtar adaylığını açıkladı. Arda Gür’ün adaylığı mahallede büyük bir heyecan ve sevinç dalgası yarattı.

ESKİ İTİBARINI KAZANACAK

Muhtarlığı hizmet kapısı olarak gördüğünü belirten Arda Gür, “Muhtar olma amacım; Gençlik enerjimiz ve vizyonumuzla, gelişen ve değişen dünyada Tavşancıl’ı geleceğe hazırlamak. Ayrıca Tavşancıl’a eski itibarı geri kazandırmak” ifadelerini kullandı. Tavşancıl Mahalle Muhtar adayı Arda Gür kendisini şöyle tanıttı:

ARDA GÜR KİMDİR?

1993 Tavşancıl doğumluyum. Evli ve 4 çocuk babasıyım. Çankırı Karatekin Üniversitesi işletme bölümünden mezun oldum. 7 yıl özel bir şirkette yöneticilik yaptım. Şu an ticaret ile uğraşıyorum .Çok sevdiğim Tavşancıl için muhtar adayıyım” dedi

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.