Başkan Aygün’den esnaf odalarına ziyaret

Başkan Aygün’den esnaf odalarına ziyaret
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.01.2023
Düzenleme: 09.01.2023 09:18
13
A+
A-

Kocaeli genelinde esnaf odalarını ziyaret eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Esnafımızın ve onların kıymetli temsilcileri olan odalarımızın görüş ve önerileri bizler için her zaman büyük önem arz ediyor” dedi

 

ODA BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ

Başkan Aygün nezaket ziyaretleri kapsamında Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mehmet Eken, Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer, Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ali Abbas Törün, Bakkallar Odası Başkanı Bayram Kütük, Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı İrfan Calap, Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, Mobilyacılar Odası Başkanı Orhan Arguner, Kasaplar Odası Başkanı İsmail Şalgam, Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar ve Terziler Odası Başkanı Şaziye Kahrımanlı ile bir araya geldi.

 

ESNAFLARIMIZIN GÖRÜŞÜ ÇOK ÖNEMLİ

Halka hizmet noktasında esnafların ve esnaf odalarının çok önemli bir rolü olduğunu belirten Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Esnafımızın ve onların kıymetli temsilcileri olan odalarımızın görüş ve önerileri bizler için her zaman büyük önem arz ediyor. Bugüne dek sundukları katkılar için esnaflarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca bugün bizleri misafir eden kıymetli oda başkanlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum” dedi. Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş ve oda başkanları da ziyaretleri dolayısıyla Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.