Başkan Aygün Teşkilatların Daima Yanında

Başkan Aygün Teşkilatların Daima Yanında
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.01.2023
Düzenleme: 04.01.2023 12:32
23
A+
A-

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, teşkilat buluşmaları kapsamında ilçe genelinde düzenlenen iki toplantıya katılarak, teşkilatlarla bir araya geldi

Gençlik Kolları ile Toplantı

İlçe genelinde projelerini bir bir hizmete sunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün istişareye verdiği önem doğrultusunda toplumun tüm dinamikleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Esnaf ve vatandaş buluşmalarının yanı sıra STK ziyaretlerine de devam eden Başkan Aygün, ilçe teşkilatları ile de düzenli olarak bir araya geliyor. Başkan Aygün, bu kapsamda ilk olarak Yelken Kafe Toplantı Salonu’nda gerçekleşen programda gençlik kolları yönetimi ile bir araya geldi.

 

Kadın Kolları’na Ziyaret

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sefa Bostan ve gençlik kolları yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Aygün Derince’de hizmete sunulan ve yapımı planlanan projelerdeki son durumu değerlendirdi. Başkan Aygün bu görüşmenin dışında AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan ile birlikte ilçe binasında çalışmalarını sürdüren kadın kollarını ziyaret ederek “Türkiye Yüzyılı hedefiyle çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Kadın Kolları Başkanımız Züleyha Uslu başkanlığındaki hanım kardeşlerimize başarılar diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.