Başiskele’de Ferahlatan Yaz Temizliği

Başiskele’de Ferahlatan Yaz Temizliği
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.06.2024
7
A+
A-

 

 

Başiskele Belediyesi, “Mavi Yeşil Temiz Başiskele” şiarıyla kent genelinde temizlik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 

Yemyeşil doğası ve temiz havasıyla  Kocaeli’nin cazibe merkezi olan Başiskele’de yaz temizliği devam ediyor. Başiskele Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü koordinesinde ilçenin dört bir tarafı temizleniyor.

 

YOLLAR PIRIL PIRIL YIKANIYOR

 

Kent genelinde yollar, kaldırımlar, orta refüjler, meydanlar ve vatandaşların tüm ortak kullanım alanlarında Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince her gün mıntıka temizliği yapılırken, işlek caddeler ve bulvarlar su tankerleriyle pırıl pırıl yıkanıyor.

 

ÇÖP TAKSİLER VIZIR VIZIR ÇALIŞIYOR

 

“Daha Temiz Başiskele” için Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün öncülüğünde hizmete alınan çöp taksiler de tüm hızıyla temizlik çalışmalarını yürütüyor.

 

Başiskele Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren iki adet çöp taksi, vatandaşların daha temiz ve sağlıklı ortamda hayatlarını sürdürebilmeleri için gece gündüz demeden çalışarak çevre ve görüntü kirliliğine neden olan moloz, bahçe ve mobilya atıklarını anında topluyor. Başiskeleli vatandaşlardan gelen talepleri daha hızlı bir şekilde yerine getiren çöp taksi ekipleri, ilçenin dört bir yanında kesintisiz görev yapıyor. Çöp Taksi Hizmeti ile Başiskele Belediyesi, daha hızlı ve pratik olarak daha tasarruflu bir şekilde temizlik işlerini yerine getiriyor.

 

VATANDAŞ KOLAYLIKLA ÇÖZÜME KAVUŞUYOR

 

Vatandaşlar bölgelerindeki temizlik ile ilgili acil durumlarda Başiskele Belediyesi Hızlı İşler Çözüm Merkezi’nin 444 41 10 numarasını arayarak talebini hızla gerçekleştiriyor ve “Çöp Taksi” hizmetinden kolaylıkla faydalanabiliyorlar.

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.