Başkan Özlü Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç’ı Ağırladı

Başkan Özlü Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç’ı Ağırladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.01.2023
Düzenleme: 22.01.2023 12:08
5
A+
A-

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili ve AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Mücahit Arınç’ı Başiskele’de misafir etti.

Başiskele’de birçok bakan ve milletvekilini ağırlayan Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, bu kez bir dizi programlar gerçekleştirmek üzere Başiskele’ye gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç’ı ilçede ağırladı.

Milletvekili Arınç ilk olarak AK Parti Başiskele İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek burada partililer ile görüştü. Daha sonra Başiskele Belediye Hizmet Binası’na gelen Arınç, burada Belediye Başkanı M. Yasin Özlü ile bir araya geldi. Başkan Özlü ile ilçede yapılan ve yapılacak olan hizmet ve eserler ile ilgili istişarelerde bulundu. Ardından Başkan M. Yasin Özlü ile misafiri Ahmet Mücahit Arınç Başiskele’yi birlikte gezdiler ve vatandaşlarla yüz yüze gönül gönüle hasbihal ettiler.

Levent Kırca-Oya Başar İlkokulu’ndaki karne törenine katılarak öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Milletvekili Arınç ve Başkan Özlü, daha sonra Başiskele’de faaliyet gösteren bazı fabrikaları ve işletmeleri ziyaret ettiler. AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve yönetiminin de eşlik ettiği ziyaretlerde esnafla ve Başiskeleli vatandaşlarla güneşli ve güzel bir günde sıcak çaylar eşliğinde gönülden sohbetler edildi. İlçede bir çok noktayı gezen heyet, yeni hizmete açılan bir kuaför dükkanın da açılışına katıldılar.

KİTAPHANE’Yİ ÇOK BEĞENDİ

Başiskele’nin ilk halk kütüphanesi olma özelliğini taşıyan ve kitapseverlerin uğrak mekanı Kitaphane’yi de ziyaret eden Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç, Kitaphane’nin mimari yapısı ve zengin kitap arşivi karşısında hayranlığını gizleyemedi. Başiskele’ye ve Başiskelelilere kattığı katma değeri bizzat yakından ve yerinde gören Arınç, Başkan Özlü ve ekibini tebrik etti, başarılarının devamını diledi.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.